natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da. İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
SAYFALAR
HAFTANIN ÜRÜNLERİ
KOD :NAT038068788
GÖRÜNTÜLE
MR. EDS E54 CUMHURİYET 1923 NARGİLE TK.

MR. EDS E54 CUMHURİYET 1923 NARGİLE TK.

1000 TL
KOD :NAT022970217
GÖRÜNTÜLE
COCO ROMA KÜP NARGİLE KÖMÜRÜ 64LÜ

COCO ROMA KÜP NARGİLE KÖMÜRÜ 64LÜ

45 TL
KOD :NAT036317079
GÖRÜNTÜLE
MR. EDS BIGBOSS PRO X

MR. EDS BIGBOSS PRO X

1200 TL
KOD :NAT089301698
GÖRÜNTÜLE
COCOPEARLS NARGİLE KÖMÜRÜ 1KG

COCOPEARLS NARGİLE KÖMÜRÜ 1KG

55 TL
KOD :NAT049773805
GÖRÜNTÜLE
MR. EDS E39 KOMPRESÖR  ÇELİK NARGİLE TK.

MR. EDS E39 KOMPRESÖR ÇELİK NARGİLE TK.

3500 TL
Ana Sayfa > HAKKIMIZDA
NAT TOBACCO & NARGİLE

Firmamız  2015 yılında makaron ve bandrollü kıyılmış sarmalık tütün toptan ve perakende ticareti ile sektöre giriş yapmıştır. 2019 yılın başlangıcından itibaren de ürün gamımıza nargile, nargile aksesuarları ve nargile tütünlerini de ekleyerek faaliyet alanını genişletmiştir. 

Makaron (filtre) gurubunda WATSON, MARLA, İNSTRAK, EYMA, CALBOR, PRESİDENTE - TOROS 2005 markalarının çeşitleri toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

Tekel tütünleri kategorimiz de zengin ürün çeşitliliğiyle değerli müşterilerimizin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Başlıca iş ortaklığı yaptığımız tekel tütün markaları; PARLEY, WATSON, İNSTRAK& JXB, TOROS 2005, PRESİDENTE LİNE, EXPRESS BLUE, NST 02 YELLOW, NASTROY ve ADCELL BLACK'tir.

Nargile sektöründe MR. EDS Fabrika Satış Magazası bayiliği yanında TEMBAY, KEFO, ODUMAN, BABİL gibi sektörün önde gelen  markalarıyla da iş ortaklığ yaparak birçok nargile modelinin  toptan ve perakende satışını gerçekleştirmekteyiz. 

Nargile tütünlerinde; ADALYA, LİKA, STARBUZZ, 
MMC markalarının yetkili satış mağazası, ŞERBETLİ markasının da belli başlı aromaları  bulunmaktadır.

Firmamız, toptan ticaretin kalbi konumundaki İstoç Ticaret Merkezinde faaliyet göstermektedir.
 
MARKALAR