Nargile'ye dair herşey natobacco.com da.Toptan nargile takımları ve nargile aksesurlarında bol çeşit uygun fiyat.İstoç nargile malzemecisi.Nargile setleri,nargile aromalarında aranan markalar natobacco'da.

natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da.

İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
Ana Sayfa > Nargile Lülesi Nedir?

Nargile Lülesi Nedir? En iyi nargile lüleleri nelerdir.

 

Nargile lülesi, nargilenin en tepesine yerleştirilen, altında delikleri olan, tütün koymak için hazneye sahip bir çöplektir. Piyasada en yaygın bulunan toprak lülelerdir.


Nargile hazırlanırken şişenin belli bir seviyesine kadar su doldurulur, nargile içborusu bu suyun içinde yer alır. Nargile tütünü lüle haznesine yerleştirildikten sonra üzeri alüminyum folyo ile kapatılır, belli aralıklarla sivri bir cisimle folyo delinir. Bu delikler kömürden gelen ısının orantılı olarak tütünü yakmasını sağlıyor. 

Narile lüleleri dişi ve erkek lüle olarak iki tip kullanım türü bulunmaktadır.

En iyi nargile lülesi Rus kili nargil lüleleridir.
Başlıca nargile lüle markaları şunlardır;
  • Oblako Lüle
  • Solaris Lüle
  • Kefo Lüle
  • Mr Eds hookah bowls
  • Ath lüleleri

Nargile lülesi seçimi kişinin zevkleriyle orantılıdır.
Sektörde değişik şekil ve materyallerinden yapılmış nargile lüleleri bulunmaktadır.En bilindilk nargile lülesi çeşitleri; porselen lüleler, kilden lüleler, camdan lüleler ve metal lüleler. Lüle seçimi içim kalitesini ve süresini direk etkilemektedir. Tüketici karışım tarzı aromalar içiyorsa genelde sırlı lüleler veya cam lüleler tercih edilir. Tek tadlar anason, kapuçino, üzüm gibi ağır talar tercih ediliyorsa bunlara uygun da toprak lüleler ve ya sırsız lülerler uygundur.

Lüleler nargilenin şekline göre dizayn edilebilir.Görüntü önemli unsur kullanıcılar lüle seçimini özelleştirebilir.Natobacco nargile lüle çeşitleri bakımından oldukça zengin ürün çeşidine sahiptir.
MARKALAR