Nargile'ye dair herşey natobacco.com da.Toptan nargile takımları ve nargile aksesurlarında bol çeşit uygun fiyat.İstoç nargile malzemecisi.Nargile setleri,nargile aromalarında aranan markalar natobacco'da.

natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da.

İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
Ana Sayfa > Nargile Lülesi Nedir?

Nargile Lülesi Nedir? En iyi nargile lüleleri nelerdir.

 

Nargile lülesi, nargile tütününün içildiği haznenin üzerine yerleştirilen ve nargile borularının bağlandığı bir parçadır.


Lülenin alt kısmına su konulur ve nargile boruları bu suyun içinde yer alır. Nargile tütünü haznesine yerleştirildikten sonra nargile lülesindeki suyun içinden çekilerek tütünün dumanı oluşturulur ve ardından nargile borularından kullanıcıya aktarılır.

Nargile lülesinin içine bazen buz da eklenerek dumanın soğutulması ve tüketimin daha keyifli hale getirilmesi sağlanır.
Narile lüleleri dişi ve erkek lüle olarak iki tip kullanım türü bulunmaktadır.

En iyi nargile lülesi Rus kili nargil lüleleridir.
Başlıca nargile lüle markaları şunlardır;
  • Oblako Lüle
  • Solaris Lüle
  • Kefo Lüle
  • Samsaris Lüle

Nargile lülesi seçimi kişinin zevkleriyle orantılıdır.
Sektörde değişik şekil ve materyallerinden yapılmış nargile lüleleri bulunmaktadır.En bilindilk nargile lülesi çeşitleri; porselen lüleler, kilden lüleler, candan lüleler ve metal lüleler.

Lüleler nargilenin şekline göre dizayn edilebilir.Görüntü önemli unsur kullanıcılar lüle seçimini özelleştirebilir.Natobacco nargile lüle çeşitleri bakımından olduk zengin ürün çeşidine sahiptir.
MARKALAR