Nargile'ye dair herşey natobacco.com da.Toptan nargile takımları ve nargile aksesurlarında bol çeşit uygun fiyat.İstoç nargile malzemecisi.Nargile setleri,nargile aromalarında aranan markalar natobacco'da.

natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da.

İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
Ana Sayfa > Nargile kullanılırken nelere dikkat edilmeli

Nargile kullanılırken nelere dikkat edilmeli

 

Kısaca nargileyi tanımlayacak olursak;
Nargile, tütün veya aromalı tütün çeşitlerinin bir ısı kaynağı ve su haznesi aracılığıyla filtrelenerek içildiği bir tütünleme yöntemidir.


Genellikle Orta Doğu, Hindistan ve Güney Asya gibi bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte, son yıllarda birçok ülkede popülerlik kazanmıştır ve bazı kafeler, barlar ve restoranlar gibi sosyal mekanlarda da kullanılmaktadır.

Nargile bireysel ve ticari kullanımlar olarak iki gruba ayırabiliriz.
Ticari kullanım alanlarında yani açık alanı bulunan kafeler, barlarda yaygınlaşmış olarak nargile kafelerde ve bazı restoranlarda ticari olarak nargile kullandırımı yapılmaktadır.

Bu alanlarda dikkat edilecek ilk husus hijyendir.
Ağızlıklar mutlaka değiştirilmeli, kişiye özel sıfır ağızlık takılmalıdır.
Nargileler muntazam temizlikleri yapılmalıdır.Bunlar yapılaraz oluşabilecek sağlık sorunları önlenmelidir.
 

Nargile, ayrıca evlerde veya özel mekanlarda da kullanılabilmektedir.
Bireysel kullanımlarda kısacası evlerde ve kapalı alanlarda kullanılacak nargilelerde köz ve ateş olayına dikkat edilmelidir.
Yine ev kullanımlarında aynı ağızlık farklı kişilerce kullanılmamalıdır.

Unutulmamalıdırki nargile kullanımı sağlık açısından riskler oluşturabilir.
Bazı ülkelerde nargile kullanımı yasaktır veya sınırlıdır ve halk sağlığı riskleri nedeniyle kısıtlanmıştır.

Bu nedenle, nargile kullanımı hakkında yerel yasalara ve düzenlemelere dikkat edilmelidir.

MARKALAR