natobacco.com istoç toptancılar çarşısında nargile ve nargile ekipmanları satış ve pazarlaması konusunda hizmet vermektedir. Nargile ve nargile çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve bol çeşitle natobacco.com da bulabilirsiniz. Dilerseniz istoç taki dükkanımızdan görerekte alışverişinizi yapabilirsiniz.Nargile ve oyun ekipmanları tabaka ve içecek gurupları konusunda en iyi fiyatı natobacco.com da. İşletmeleriniz için nargile nargile kömürü marpuçlar ve diğer tüm yan ürünler stoktoklarımızdadır. Narile kafeler ve kahvehaneler için oyun ekipmanları okey takımları tavla vs.. yine satışını yaptığımız ürün guruplarındandır. Bakır işlemeli nargileler cam nargileler metal ve paslanmaz nargileler ve diğer nargile çeşitleri istoç nargile dükkanımızda. Kefo markalı nargile ve nargile kömürleride yine uygun fiyatla natobacco.com da İstoç nargile mağazamızda uygun nargile çeşitleride bulmanız mümkün. Herkeseye hitap eden fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
Sipariş & Bilgi Hattı
+90 545 659 60 02
SAYFALAR
HAFTANIN ÜRÜNLERİ
KOD :NAT048580568
GÖRÜNTÜLE
JXB SARMALIK TÜTÜN 1 KG

JXB SARMALIK TÜTÜN 1 KG

180 TL
KOD :NAT014330690
GÖRÜNTÜLE
WATSON BLUE SLİM MAKARON 200`LÜ(SLENDER)

WATSON BLUE SLİM MAKARON 200`LÜ(SLENDER)

28 TL
KOD :NAT020272463
GÖRÜNTÜLE
EDS SLİM DOLDURMA MAKİNASI

EDS SLİM DOLDURMA MAKİNASI

10 TL
KOD :NAT037742250
GÖRÜNTÜLE
PRESİDENTE LİNE SARMALIK TÜTÜN 1 KG

PRESİDENTE LİNE SARMALIK TÜTÜN 1 KG

175 TL
KOD :NAT056347292
GÖRÜNTÜLE
EXPRES SARMALIK TÜTÜN 1 KG

EXPRES SARMALIK TÜTÜN 1 KG

185 TL
Ana Sayfa > İADE VE DEĞİŞİM

İade ürünlerin orijinal ambalajlarında yırtık, aşınmış, ezilmiş olması veya kargo etiketi olmaması durumunda kesinlikle iade alınmayacaktır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında hasarsız olmak koşulu ile 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla eksiksiz olarak 14 gün içerisinde adresimize teslim etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürünler kargo ile gönderiliyorsa iade masrafı müşteriye ait olacaktır.

Orijinal kutusu, faturası ve iade nedenini içeren bir yazıyı ürünle birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Gelen ürün öncelikle iade bölümümüz tarafından incelenir. Gerekirse ürünün yetkili teknik servisine ya da tedarikçi firmalara test etmeleri için gönderilmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.

Hizmet sözleşmesindeki cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.

Ayıplı ürünlerin iadesinde müşterilerimiz ürünü anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile gönderdikleri takdirde karşı ödemeli olarak gönderebilirler. Diğer kargo şirketleri ile yapılan gönderimlerde kargo bedeli müşteriye aittir.

MARKALAR
uts sistemi | Üts yazılımı